Scroll Top

Vzdělávací online seminář pro vedoucí mládeží a jejich zástupce

Lead a Share banner

Jsi vedoucí mládeže? Nebo zástupce? Nebo se jinak aktivně zapojuješ do chodu mládeže, chceš rozvíjet svůj potenciál a mládež Ti leží na srdci?

Pak jsi srdečně zván/a ke vzdělávacímu a motivačnímu tréninku Lead&Share! Chceme se
vzdělávat a růst – proto LEAD. A chceme sdílet – zkušenosti, know-how, inspiraci a další – proto SHARE.

Není to žádná další víkendová akce, která by Ti zahltila diář 🙂 Půjde o 4 online setkání na cca 90 min od října do ledna, vždy jednou měsíčně. Chceme Tě podpořit a povzbudit v tom, co děláš pro svou mládež.

Vážíme si Tvé služby a víme, že je to kromě radosti taky oběť, úsilí a dřina. A tak bychom si přáli, aby se taky někdo staral o Tebe! Proto jsme vytvořili příležitost, kde budeme moct růst duchovně i ve službě, motivovat se a učit se jeden od druhého.

Přihlaš se a pojďme společně pečovat o mládež na Moravě a ve Slezsku!

Odkaz na přihlášení: https://forms.gle/4UHM6rFU5iCMcV4CA

Těšíme se na Tebe!
Ester Poláková, Kačka Martásková, Daniel Kašlík
a tým okrskových vedoucích

Leave a comment