Scroll Top

Pozvánka na Veletržní 2023

Veletrzni_2023

Druhý červnový víkend se v Brně chystá tradiční setkání mládeže. Už v pátek večer bude ve sboru Brno-Střední možnost seznámit se s hlavním řečníkem, kterým je letos David Kogut, a společně si zahájit sobotu. Společný program pak bude pokračovat v sobotu ráno v kulturním domě Rubín na Makovského náměstí v Brně-Žabovřeskách. Mimo něj na nás čekají i další zajímaví hosté a jejich workshopy. Po večeři je v plánu čajovna, deskovky a až se setmí, můžeme společně vyrazit pozorovat ohňostrojovou show na brněnské přehradě. I nedělní dopoledne nabídne aktivity bohaté na společné zážitky, na které se můžete těšit.

V životě mladého věřícího člověka občas zazní na Boží adresu nejistá otázka: „S kým mám tu čest?“ Také Ježíšovým učedníkům tento otazník několikrát vrtal hlavou. Ježíš se však této otázky nebál a nebojí se jí ani David Kogut, který se s námi podělí o to, kým chce být Ježíš pro každého člověka, pro Tebe, pro mě, pro lidi okolo nás.

 

Více informací na: https://www.facebook.com/events/892471108631646

Leave a comment