Scroll Top

Modlitební týden mládeže 2023

MTMl2023CZ 1

Milí mládežníci z Čech, Moravy, Slezska a Slovenska,

kdo by nechtěl ve svém životě prožívat pravou lásku, radost, pokoj, trpělivost, laskavost, dobrotu, věrnost, mírnost a sebeovládání. Jsou to vlastnosti, po kterých toužíme, chceme je cítit, mnohdy víme, jak na to, ale přesto se ne vždy daří je reálně mít.

Tento rok máme v rámci Modlitebního týdne mládeže, který začíná v sobotu 18. 3. 2023, nádherně zpracované přednášky právě na téma „Ovoce Ducha“ – nejen obsahově, ale také umělecky a esteticky!

Chci vás všechny povzbudit a motivovat ke scházení se v rámci mládeže, společně se ponořit do krásy Boží přítomnosti a hlavně se spolu modlit – za naplnění a vedení Božím Duchem na každý den, za víru, sílu, radost, lásku, proměnu,… Věřím, že Bůh vaše modlitby vyslyší a bohatě požehná!

Zde si můžete tuto krásnou přednášku stáhnout: https://www.adventorion.cz/ke-stazeni/modlitebni-prednasky-2023

Zároveň jsme pro vás vytvořili podporu na IG „mladezcasd“, kde můžete sledovat zajímavá videa na každý den, nechat se inspirovat a prožít modlitební týden spolu intenzivně, zajímavěji a krásněji.

Přeji Vám všem Boží požehnání a Jeho vedení přes Modlitební týden mládeže 2023.

Dan Kašlík, vedoucí ČSU mládeže

Leave a comment