Scroll Top

Informace k letnímu Česko-Moravskému kongresu mládeže „Real“

Real 2021_banner

Milí přátelé letošního Česko-Moravského kongresu mládeže,

zde je několik bližších informací ohledně kongresu. Nese název „Real“ a budeme v dnešní zvláštní době hledat a nacházet opravdovost a skutečnost ve vztahu k Bohu, jeden k druhému a k sobě navzájem.

Kongres bude probíhat v nádherném Konferenčním centru Immanuel v termínu od 8. do 15. 8. 2021, kde na nás čeká nejen úžasný areál, ale také vynikající kuchyně :-). Registrace a rezervace pokojů bude spuštěna od úterý 15. 6. od 18:00 na mssmladez.cz. Tak buďte připraveni, abyste si mohli místo rezervovat, protože kapacita míst pro mládežníky z MSS bude asi 100 osob a kdo dřív přijde… však to znáte :-). Cena Kongresu se bude pohybovat od 2.500 do 3.700 Kč dle vámi vybraného ubytování (stan, chatka, hotel, víceúčelová chata, apartmán, VIP chata a VIP roubenka, atd. Více se můžete podívat na https://immanuel.cz/cz).

Kdybyste měli nějaký dotaz, volejte, nebo pište na 777571012, dkaslik@centrum.cz .

Moc se na Vás těšíme a věříme, že bude letošní Kongres opravdu výjimečný 🙂

Za Kongres tým

Dan Kašlík, vedoucí MSS mládeže

Leave a comment