Scroll Top

Mission Camp 2021 „Navzdory“

Navzdory Misson Camp ořez

Milí mládežníci z Čech, Moravy, Slezska a Slovenska,

rádi bychom Vás pozvali na mládežnickou akci, která nás vede blíž k Bohu a k lidem kolem nás – Mission Camp :-). Název „Navzdory“ chce poukázat na to, že jsme se rozhodli být pro lidi užiteční navzdory náladě, vztahům, covidu, času, strachu nebo problémům dnešní doby. Tento rok ji spolu prožijeme v online prostoru, ale každého z nás povede v reálném světě reálnými kroky, které si můžete vybrat. Pozvání přijali řečníci Laszlo Szabo a Jan Harry Cabungcal.

Akce začne na velikonoční pátek 2. 4. v 18:30, pokračovat bude v sobotu 3. 4. od 10:00 a do další společné bohoslužby 24. 4. v 10:00 budeme prožívat 3 velice zajímavé týdny pestrých misijních aktivit, které si můžete sami zvolit a ochutnat. Proto je mezi dvěma sobotami v plakátu pomlčka, protože akce sobotou nekončí :-).

Přihlašujte se od středy 17. 3. od 20:00 na www.mssmladez.cz. Tam dostanete veškeré informace k přihlášení se na akci.

Moc se na Vás a také společné zážitky těšíme a věříme, že to každého povede do reálného adrenalinu a zkušeností s naším Bohem.

Za celý MC tým

Dan Kašlík, vedoucí mládeže ČSU

Leave a comment