Scroll Top

Modlitební týden mládeže 2021

MTM ořez

Milí mládežníci,

tento rok máme v rámci Modlitebního týdne mládeže, který začíná v sobotu 13. 3. 2021, nádherně zpracované přednášky biblické knihy Píseň písní – nejen obsahově, ale také umělecky a esteticky! V sobotu 13. 3. bude z Prahy vysílaná bohoslužba věnovaná začátku MTM.

Chci vás všechny povzbudit a motivovat k online scházení v rámci mládeže, společně se ponořit do krásy této knihy a hlavně se spolu modlit – za naplnění a vedení Božím Duchem na každý den. Věřím, že Bůh vaše modlitby vyslyší a bohatě požehná.

Zde si můžete tuto krásnou přednášku stáhnout:

https://www.dropbox.com/s/30qzzzfwggw5lzy/WOP%202021%20CZE%20v1.3_small.pdf?dl=0

Zároveň jsme pro vás vytvořili Fb událost s názvem: „Modlitební týden mládeže – Opera Magna“, kde můžete každý den sledovat zajímavá videa, sdílet se, nechat se inspirovat a prožít modlitební týden spolu, intenzivně, zajímavěji a krásněji.

Přeji Vám všem Boží požehnání a Jeho vedení přes modlitební týden SPOLU.

Dan Kašlík, vedoucí ČSU mládeže

Leave a comment