Scroll Top

Setkání vedoucích mládeže a jejich zástupců

SVM se uskuteční online v sobotu 28. listopadu od 10:00.

Milí vedoucí mládeže a jejich zástupci,

vzhledem k současné situaci plné nařízení a opatření proti šíření koronaviru je nemožné, abychom se spolu poslední víkend v listopadu setkali osobně.

Nicméně vnímáme jako velice důležité se s vámi vidět, sdílet se a povzbudit se v práci s mládeží, proto připravujeme na sobotu 28. listopadu od 10:00 online setkání. Právě v této nesnadné době je důležité se vidět a pobavit se o tom, jak nás Bůh vede a kam nás směruje. Máme pro Vás připravený pestrý program dopoledne i odpoledne, tak si prosím rezervujte sobotu 28. listopadu společně s vašimi zástupci pro online setkání.

Veškeré technické informace k setkání i připojení dostanete do 10. listopadu na Váš mail.

Moc se na Vás těšíme, Bůh Vás posiluj!

Za všechny okrskové vedoucí a SVM tým
Dan Kašlík
vedoucí MSS mládeže

Setkání vedoucích mládeže SVM - vedeni Duchem

Leave a comment