Scroll Top

Dobrá zpráva o přihlášení na Camp EPIC

Rádi bychom letní Camp mládeže „EPIC – Žij život, který stojí za to vyprávět“ otevřeli širší skupině lidí. Camp má stále zacílení na naše přátele, proto přednostně počítáme s přáteli ve dvojicích, jak jsme zamýšleli již od samotného začátku.

Nicméně chceme přihlášení otevřít i těm, kteří jedou sami a ještě nikdy na Kongresu nebyli – mají možnost se přihlásit a místo po zaplacení zálohy budou mít jisté :-).

Možnost společného prožití Campu budou mít i ti, kteří jedou sami, již v minulosti na Kongresu byli – ne však vícekrát než dvakrát (s tímto Campem tedy dohromady třikrát :-). I za vás budeme moc rádi. Kdyby se ovšem kapacita Campu do 1. 7. naplnila, přednost dostanou první dvě skupiny.

Možnost přihlášení pro Campové nováčky, popřípadě ty, kteří podobnou akci absolvují max. potřetí, začne tento čtvrtek 18. 6. 2020 od 18:00 na www.epic2020.info, nebo www.mssmladez.cz .

Těšíme se na krásný a požehnaný týden prázdnin s přáteli a Bohem v RS Křižanov.

Více informací na www.epic2020.info, nebo po individuálním dotazu.

Ahoj

Dan Kašlík a Epic tým

777571012, dkaslik@centrum.cz

Leave a comment