Scroll Top

Camp EPIC

Milí mladí lidé,
nacházíme se ve velice turbulentní době a kvůli koronavirové nákaze se mění a střídají vládní nařízení a oznámení. Jistě vnímáte, že ani pro organizační tým EPIC Campu to není jednoduché. Dobrá zpráva je, že jsme se rozhodli všechno pečlivě připravit a věříme, že se s Boží pomocí letní Camp s našimi přáteli v termínu 2. – 9. srpna 2020 v Křižanově uskuteční. Děláme pro to vše a budeme připraveni. Protože je ovšem situace nejasná, rozhodli jsme se pro spuštění registrace a rezervování pokojů od 1. června 2020. Tehdy již budeme moct účast na Campu přesvědčivě potvrdit. Camp je připraven pro naše přátele, proto do doby spuštění je možné komunikovat, modlit se a prožít Boží vedení v tom, s kým budu mít příležitost letní Camp prožít. Moc se na Vás těšíme a modlíme se za Vás.

S přáním Božího vedení za organizační tým zdraví Dan Kašlík, vedoucí Campu

Leave a comment