Scroll Top

Mládež pomáhá

Podle Biblického textu z Jakuba 2,14-20 se i naši mládežníci rozhodli s veškerým respektem a plnou zodpovědností za zdraví své a svého okolí zapojit do pomoci potřebným. Zde je ukázka činností, jak se angažovali. Tento příspěvek neslouží jako chlubení se, ale jako inspirace pro možnost zapojení se do pomoci.

Martina Jiříčková napsala o první akci pomoci:
„Dnes jsme předali desinfekční přípravky, mnoho roušek a krémy na ruce Hospici sv. Lukáše. Děkuji za spolupráci ostravské mládeži a opavskému sboru. Následně jsme se vydali do Dolního Benešova, kde se nachází Klokánek (zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc), zde jsme předali muffiny a dort, které upekla Denisa Urbánková.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O druhé akci pomoci:

V sobotu jsme opět navštívili zařízení Klokánek, kde jsme předali vybavení, kterého je nedostatek. Dnes si u mě pracovnice Mobilního hospice Ondrášek vyzvedla desinfekční prostředky. Organizace děkují za dary. Já děkuji dárcům za zapojení.

 

Leave a comment