Scroll Top

Oznámení ohledně Modlitebního týdne mládeže

Milí mladí lidé,

píši vám momentálně za stavu, kdy máme v našem státě nařízenou karanténu, a proto je pravidelné setkávání nad přednáškami MTM značně ztížené. Modlitební týden mládeže máme naplánován od soboty 21.–28. března 2020. Pro ty, kteří stojí o to se společně modlit, přečíst si přednášku a komunikovat online, posílám elektronickou verzi přednášek:

https://www.advent-orion.cz/ke-stazeni/zobrazit/775

Sám jsem včera prožil hodinovou modlitební skupinku přes video na Messengeru, spolu jsme se sdíleli, poté se modlili a v této zvláštní době také povzbudili – což jsme moc potřebovali. Věřím, že něco podobného může potěšit i tebe :-). Zároveň připravujeme malý bonus, který se dozvíš během dvou dnů a který náš letošní MTM může zkrášlit :-).

Přeji Vám Boží požehnání a radost při společných online setkáváních.

Modlím se za Vás!

Dan Kašlík, vedoucí mládeže ČSU

Leave a comment