Scroll Top

Mission Camp 2020 se přesouvá na příští rok

Milí mládežníci,
vzhledem k opatřením vlády ČR ohledně šíření koronaviru a její zábraně Vám chceme sdělit smutnou zprávu, že velikonoční akci Mission camp musíme přesunout na příští Velikonoce (2021). Máme celý rok na to se dopředu modlit za město Olomouc, za mládežníky, za naši službu a věříme, že příští rok bude akce Bohem mocně požehnaná a námi vymodlená. Mission camp je tedy pro tento rok zrušený, ovšem s týmem pro vás připravujeme dva bonusy, které sice Mission camp nenahradí, ale určitě vás moc potěší :-). Brzy se je dozvíte. Přihlášeným, kteří již zaplatili účastnický poplatek, budou peníze na účet vráceny.

Bůh Vám žehnej!
Srdečně zdraví
Dan Kašlík, vedoucí mládeže ČSU a MSS
Vašek Vondrášek, vedoucí mládeže ČS
Marek Majtán-Černák, vedoucí mládeže SZ

 

 

 

 

Leave a comment