Scroll Top

Videa

2+2=5

Hájit pravdu, navzdory tomu, co tvrdí Vaše okolí, nemusí být vůbec jednoduché. Důsledky mohou být dokonce tragické. Otázkou tedy zůstává, stojí pravda za všechny následky, abych za ní vždy stál?


(Zdroj)

Best Jesus pranks

Skrytá kamera, tentokrát velmi trefně a neurážlivě namířená na Ježíšovy zázraky.

(Zdroj)

Bible in a Minute

Přemýšleli jste někdy o tom, jak by vypadala Bible převyprávěná během jedné minuty?

(Zdroj)

Cirkus Motýlek

Krátkometrážní film o silně handicapovaném muži Willovi, který je stejně jako jeho okolí přesvědčen o bezcennosti vlastního života a neschopnosti být jakkoliv užitečný. Během utápění se v sebelítosti předvádí alespoň svůj handicap v obludáriu místního cirkusu. Ovšem pouze do chvíle, než se potká s velmi neortodoxním principálem cirkusu Motýlek, který ve Willovi vidí nejen plnohodnotného, ale také velmi nadaného člověka. S jeho pomocí se Will odvažuje radovat a podnikat nové věci a hledá nový postoj k životu a možnost vlastního velkolepého čísla v jeho cirkusu.

(Zdroj)

Dobrometr

V čem spočívá podstata Božího milost?(Zdroj)

Family reunion dinner

Motivační příběh o nedůležitosti rozhořčení.(Zdroj)

Je Bůh dobrý?

Je-li Bůh dobrý, proč existuje utrpení a zlo?(Zdroj)

Identita

Krátkometrážní film o přetvářce a síle vlastní identity.

(Zdroj)

Jak změníš svět?

To jakým způsobem rosteme je dáno otázkami, které si klademe. Kdo jsem? Proč jsem tady? Ale jedna otázka nás inspiruje víc než kterákoliv jiná: JAK? Protože JAK znamená zvědavost, nahlíží na svět jinýma očima. JAK může zodpovědět Tvé otázky, vysvětluje svět kolem Tebe a spolu s ním i Tebe. A potom, jednoho dne, se ti JAK podívá zpříma do očí a zeptá se, JAK si poradíš? Ale tou pravou otázkou je, JAK změníš svět?(Zdroj)

Boží koláč

Trefné a vtipné video o tom, čemu věnujeme náš čas, v podobě rozdělení chutného koláče. Dáme ochutnat také Pánu Bohu?(Zdroj)

Svěrák - Vratné láhve

Scéna z Vratných lahví o Bohu.


Ať už se mě Svěrák zeptá na to prkno

Svěrák popisuje svůj krátký rozhovor s jedním velmi odvážným snowboardistou.

(Zdroj)

Party Cloudy

Kdesi vysoko vyrábí oblaka nova koťátka, štěňátka a další přírustky do našeho světa, které čápi nosí na určená místa. Jeden mrak je však jiný než ostatní, vyrábí elektrické úhoře, žraloky a krokodýly a svému čápovi tím dává pořádně zabrat. Až toho jednoho dne čáp začne mít skutečně dost…(Zdroj)

Life-Vest - protože vlídnost nás drží nad hladinou

Jak by vypadal svět, kdybychom dokázali předávat vlídnost dál.(Zdroj)

Lead India - The Tree

Samojediný člověk nedokáže svou silou změnit okolní dění, ale odhodlání jediného člověka může inspirovat natolik, že se okolí o změnu samo postará.(Zdroj)

Láska mezi nárazníky

Někdy se soustředíme jen na dveře, které se nám zavřely a vůbec nevidíme jiné, které jsou dokořán. Toto video ilustruje tento princip na příběhu neprůbojného tichého muže, usilujícího o lásku krásné dívky.(Zdroj)

Dávání je tou nejlepší komunikací

Pravdivý příběh o majiteli restaurace, který byl ochotný vždy pomáhat nemajetným, včetně jednoho malého chlapce, který kradl v lékárně. O důsledcích svého počínání tehdy však neměl ani tušení.(Zdroj)

Těžké je být Bohem

Jaké by to bylo být na moment v Boží kůži?(Zdroj)

Světlo tmy

Žena projídí temnou krajinou, když tu dojde benzín, auto zastaví a ona zůstává v naprosté tmě. Rozhoduje se počkat na ráno, ale ve tmě má strach. Opravdouvou hrůzu však začne prožívat, když se do jejího auta začne dobývat zcela neznámý člověk, pravděpodobně bezdomovec, který je ve svých pokusech stále urputnější. Noc se pro ženu mění v noční můru, která ovšem trvá pouze do chvíle, kdy opravdové záměry záhadného muže vyjdou nakonec najevo.(Zdroj)

Festival UNITED - Můj Král

Jaký je náš král?(Zdroj)

Neznámý hrdina

Motivační příběh o službě druhým.(Zdroj)

Leave a comment